Philips Servis - 444 78 56

Vizyonumuz

Tutarlı olarak müşteri memnuniyetini sağlamak ve müşterilerimize hak ettikleri kaliteli servis hizmetlerini en iyi şekilde sunmak.

İnternet ve ürün teknolojisini servis hizmetlerini en iyi şekilde kullanarak servis hizmet kalitesini çok daha üst seviyelere taşımak, bu sayede müşteri bağlılığını arttırmayı hedeflemek.

Firma değerlerini en üst seviyelere taşıyarak sektörde marka değeri taşımak ve Philips ürünlerinin daha uzun ömürlü çalışarak yüksek performans sunmasını sağlamak.

Sektör ve ürünler için en iyi şekilde çözüm üreterek müşterileri mağdur etmemek, bunu yaparken de sektöre canlılık kazandırmak ve öncü firmalar arasında yer almak.

Firma olarak çalışmalarımızı bu doğrultuda sürdürüyoruz ve insanların aldıkları hizmetlerden memnun olmaları tek hedefimizdir. Firma olarak 10 yıldır sektörde bulunuyoruz ve bu süreçte birçok kişi ile tanıştık, tanıştığımız her insanın firmamıza katkıları oldu ve bu yüzden hepsine ayrı ayrı teşekkürlerimizi iletmek istiyoruz. 2002 yılında İstanbul’da kurulan firmamız sektörde en iyi şekilde ilerleyerek fark yatmayı başardı. İlkeleri doğrultusunda prensiplerinden ödün vermeyerek bu işi sürdüren firma, 2013 yılı ile birlikte sektördeki en başarılı yıllarını geçirmektedir. 444 78 56 numaralı ortak çağrı merkezi numaraları sayesinde iletişim kurmak çok kolay ve bu işlemin başka bir versiyonu da bulunduğunu site üzerinden talep formunu doldurarak göndermenizdir. Servis kalitesini sürekli olarak en üste taşıyan firma, çalışmalarına da bu hedefler doğrultusunda devam etmektedir.

Yorum Ekleyin