Philips Servis - 444 78 56

Philips Servis Üsküdar

Evinizde bulunmakta olan eşyalar ile ilgili olarak herhangi bir şekilde teknik aksaklık yaşayacak olursanız firma olarak bu konuda yardımcı olabiliriz. Uzun zamandan beri televizyonlar ve süpürgelerin tamiratı konusunda hizmet vermeye devam ettiğimiz için bu konularda oldukça tecrübeli olduğumuzu söyleyebiliriz. Eğer siz de evinizdeki arıza yapan süpürge baya televizyonlar ile ilgili olarak profesyonel bir şekilde destek almak istiyorsanız tek yapmanız gereken bize ulaşmak olacaktır. Sunmuş olduğumuz karate hizmetler sonucunda siz de oldukça az ücret ödeyerek problem yaşadığınız cihazları tamir ettirebilirsiniz.

Eğer 7 gün 24 saat boyunca hizmet vermekte olan firmamıza ulaşmak istiyorsanız 444 78 56 numaralı telefonu arayabilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ekip olarak sizleri mağdur etmemek adına değiştirmiş olduğumuz tüm parçalar ve işçiliğimiz garanti altında tutulacaktır. Böylece garanti süreci boyunca eğer herhangi bir şekilde yeniden arızalanmalar meydana gelirse ek ücret ödemenize gerek kalmayacaktır. Eğer siz de yaşamış olduğunuz için problemlere karşı Philips Servis Üsküdar ekibi ile tanışmak istiyorsanız sizleri de aramızda görmekten dolayı mutluluk duyarız.

Evde bakım hizmetlerimiz sayesinde süpürge veya televizyonunuzu firmamıza kadar getirmenize gerek kalmayacaktır. Ekip arkadaşlarımız sizin bize vermiş olduğunuz adrese bilgiler doğrultusunda kısa süre içerisinde evinize kadar gelecek ve tamirat işlemlerinin yerinde uygulayarak oldukça profesyonel bir şekilde hizmet sunacaktır. Siz de bahsetmiş olduğumuz hizmetlerden faydalanmak istiyorsanız hemen telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Yorum Ekleyin