Philips Servis - 444 78 56

Philips Servis Tuzla

Elektronik devrelere sahip olan herhangi bir cihaz tamir edileceğini zaman akılları en çok karıştıran sorulardan bir tanesi tamir işlemlerini kimin yapacağı konusunda oluyor. Philips Servis Tuzla ekibi size bu konuda profesyonel olarak destek sağlayabilir. Uzun zamandan beri bu sektör içerisinde yer almakta olan ekip arkadaşlarımız sayesinde televizyon ve süpürgeler ile ilgili olarak meydana gelen tüm problemleri profesyonel olarak tamir ediyoruz. Eğer siz de hangi hizmetleri sunduğumuz ve sunmuş olduğumuz hizmetlerin fiyatları hakkında detaylı bir şekilde bilgi almak istiyorsanız tek yapmanız gereken 7 gün 24 saat boyunca aktif olarak hizmet veren 444 78 56 numaralı telefonu aramak olacaktır.

Siz bize ulaştıktan sonra ekip arkadaşlarımız kısa süre içerisinde gerekli olan bilgileri verecek ve talep ederseniz evinize kadar gelip tamirat işlerini uygulayacaktır. Evinize kadar geldiğimiz için sizin, televizyonları veya süpürgeleri taşıma gibi bir derdimiz olmayacaktır. Müşteri memnuniyetini sağlamak adına evde uygulamış olduğumuz tamirat işlemleri de dahil olmak üzere tüm işlemlerimiz bir yıl boyunca firmamız altından garanti altına alınacaktır.

Ekip arkadaşlarımız eğer tamirat işleminde herhangi bir şekilde işçilik hatası yapacak olursa garanti kapsamında bu durumu telafi etmeniz mümkün olacaktır. Çünkü bahsetmiş olduğumuz bu garanti süreci hem parça değişikliğini hem de tarafımızca uygulanmış olan işçiliği kapsamaktadır. Eğer siz de sürekli olarak sorun çıkaran cihazlardan sıkıldıysanız ve artık profesyonel olarak tamirat yaptırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Ekleyin