Philips Servis - 444 78 56

Philips Servis Maltepe

Elektrik süpürgesi, evde herhangi bir şey yere döküldüğü zaman özellikle bayanların en büyük kurtarıcılarından bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. Elektrik süpürgeleri ile ilgili olarak herhangi bir şekilde arıza yaşayacak olursanız genel olarak süpürgenin içerisinde yer almakta olan parçaları değiştirmeniz gerekebilir. Bu parçaların bulunması oldukça uzun zaman alacağı için ne yazık ki süpürgelerin tamir edilmesi pek kolay değildir.

Fakat firma olarak elimizde çok çeşitli yedek parça bulundurduğumuz için yaşamış olduğunuz problemleri mümkün olduğu kadar engelliyoruz. Eğer süpürgeniz ile ilgili olarak herhangi bir şekilde problem yaşıyorsanız 7 gün 24 saat boyunca aktif olan 444 78 56 numaralı telefonumuzu arayarak tamirat için destek alabilirsiniz. Üstelik sunmuş olduğumuz tüm hizmetler sadece süpürgeler için değil aynı zamanda evlerinize bulunmakta olan televizyonlar için de geçerliliğini korumaktadır.

Süpürge ve televizyonlar ile ilgili olarak değiştirmiş olduğumuz parçalar 1 yıl boyunca garantimiz altında tutulacaktır. Aynı zamanda bu garanti kapsamı içerisinde ekibimiz tarafından yapılmış olan işçilik hataları da yer almaktadır. Yani bir sene içerisinde bizim tarafımızdan yapılan bir hata yüzünden herhangi bir şekilde problem yaşayacak olursanız hemen bizimle iletişime geçerek ücretsiz bir şekilde yeniden tamirat işlemlerini de uygulayabilirsiniz. Philips Servis Maltepe ekibi olarak televizyon veya süpürge ile ilgili tüm problemlerde profesyonel olarak sizin yanınızdayız. Siz de kaliteli hizmet almak istiyorsanız daha fazla beklemeyin ve bizi arayın.

Yorum Ekleyin