Philips Servis - 444 78 56

Philips Servis Kadıköy

Teknolojinin ilerlemesiyle beraber evlerde kullanmakta olduğumuz cihazlar da ciddi anlamda gelişmeler gösterdi. Gelişme gösteren cihazlar arasında televizyonlar ve süpürgeler gibi günlük hayatı kolaylaştıran araçlar da bulunmaktadır. Teknolojinin gelişmesiyle beraber bu cihazın içerisinde yer alan parçalar çok daha karmaşık bir hale geldi. Bu yüzden de özellikle tamirat konusunda sektörde ciddi anlamda değişikliklerin olduğunu söyleyebiliriz.

Teknoloji ile üretilmiş olan cihazların tamir edilmesi konusunda eğer profesyonel bir şekilde destek almak istiyorsanız 7 gün 24 saat boyunca çalışmakta olan deneyimli ekibimiz ile tanışmanızı tavsiye ediyoruz. Philips Servis Kadıköy ekibine ulaşmak istiyorsanız 444 78 56 numaralı telefonu arayarak kolay bir şekilde bu işlemi yerine getirebilirsiniz. Firma olarak birinci önceliğimiz evlerde bulunmakta olan televizyon ve süpürgelerin tamir edilmesi konusunda profesyonel olarak hizmet vermek olacaktır. Değiştirmiş olduğumuz parçalar ve ekip arkadaşlarımız ile beraber uyguladığımız işçilik bir yıl boyunca garanti altında olduğu için sürekli olarak para vermenize gerek kalmayacaktır.

Bugüne kadar çalışmış olduğumuz birçok müşteri sunmuş olduğumuz hizmetlerden memnun kalmıştır. Eğer siz de çalıştığımız mutlu müşterilerimizin arasında yer almak istiyorsanız tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek olacaktır. Siz bizden destek talep ettikten sonra ekip arkadaşlarımız kısa süre içerisinde telefonla size geri dönüş yapacak, hatta gerekirse tamirat işlemleri uygulamak için evinize kadar gidecektir. Böylece siz evinizden çıkmazsanız tamir işlemlerini kolay bir şekilde uygulama fırsatına sahip olacaksınız.

Yorum Ekleyin