Philips Servis - 444 78 56

İstanbul’un En Hızlı ve Garantili Philips Servisi

Philips marka ürünlerinizin ömrünü biraz daha uzatabilmek ve sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek adına elimizden gelenin çok daha fazlasını yapıyoruz. İstanbul’un en hızlı ve garantili Philips servisi olmaktan büyük gurur ve mutluluk duyuyoruz.

Bu yoğun trafik ve bu inanılmaz kalabalıkta hızlı olmak neredeyse imkansız ancak firmamızın kendine has bir servis ağı mevcut ve bu ağ sayesinde yol haritasını da en iyi şekilde belirleyen firmamız, hızlı olma konusunda mucizeler yaratıyor. Birçok servis firmasını aradığınızda sizler de ertesi gün ya da diğer hafta gibi randevular alabiliyorsunuz.

Firmamızın sizleri erteleme gibi bir durumu söz konusu değildir çünkü kalabalık bir kadro ile çalışıyoruz ve donanımlı araç sayımız da diğer firmalara göre çok fazla, bu yüzden gün içerisinde sizlere kolayca ulaşabiliyoruz, bu yüzden ertelemek yerine anında hizmet sunmayı tercih ediyoruz.

Teknoloji dünyasının en özel ürünlerini sizinle buluşturan bu güçlü marka için çok daha güçlü servis hizmetleri sunmaya devam ediyoruz. Kaliteyi ayaklarınıza kadar getiren firmamız, haftanın her günü servis hizmetlerine devam ediyor. Neden bizi tercih etmelisiniz sorusunun cevabını da vermek istiyoruz:

Profesyonel kadromuz, donanımlı araçlarımız ve en önemlisi de garantili servis hizmetlerimiz bizi tercih etmeniz için yeterli olacaktır diye düşünüyoruz.

Yedek parça değişimlerinde ve işçilikte 1 yıl boyunca ürünleriniz garanti altına alınıyor ve sizlere kusursuz bir hizmet sunuluyor.

Yorum Ekleyin